Hazai versenyző búcsúztatta Gombost Orleansban

Az Orleans-i challenger tenisztornán Tristan Lamasine győzte le a nádszegi teniszezőt.

Gombos Norbert a torna 11. kiemeltje volt, így az első fordulóban nem kellett pályára lépnie. A második körben a cseh Zdenek Kolárral csapott össze, akit 50 perc alatt könnyedén győzött le 6-0, 6-3-ra.

A harmadik fordulóban a hazai Tristan Lamasine következett a felvidéki teniszező számára. Az első szettben mindkét sportoló elvette egyszer ellenfele adogatását, így csak rövidítésben jutottak dűlőre. Ezt Gombos nyerte 10-8-ra. Az egy órás első játszma után a másodikban a francia egyszer brékelt és egyenlített. A harmadik felvonásban Gombos rosszul kezdett, azonnal elvesztette az adogatását, majd 3-1-nél újra brékelt Lamasine, aki később első mérkőzés labdáját értékesítve győzte le a nádszegi teniszezőt.