Egyéni csúccsal nyert ezüstöt a felnőttek között Vodnyánszká

Vodnyánszká Renáta a szlovák Fedettpályás Országos Bajnokságon távolográsban indult.

A dunaszerdahelyi atléta a szombaton tartott országos bajnokságon távolugrásban új egyéni csúccsal, 5 méter 85 centiméterrel a második helyen végzett. Az első a besztercebányai (Banská Bystrica) Dukla versenyzője, Vadlejch Lucia lett 6 méter 22 centiméterrel. A dobogó harmadik fokára Mokrášová Lucia, a máriatölgyesi (Dubnica nad Váhom) Spartak versenyzője állhatott fel, aki 5 méterre és 66 centiméterre ugrott.

Security Check Required

(null)

"A legjobb időzítés új egyéni csúcs ugrására - 5.85m és ezüstérem" – írta közösségi oldalán a fiatal sportló.

Najlepšie načasovanie môjho osobáku na majstrovstvách Slovenska dospelých -5.85m a strieborná medaila. A Legjobb időzítés új egyéni csúcs ugrására-5.85m és ezüst érem- felnőtt szlovák bajnokság. * * * #longjump #longjumper #athlete #athletics #athleticslife #slovak #championship #competition #day #2nd #place #happymoments #happy #amazing

242 Likes, 14 Comments - Vodnyánszká Renáta (@renike_11) on Instagram: "Najlepšie načasovanie môjho osobáku na majstrovstvách Slovenska dospelých -5.85m a strieborná..."

Fotó: facebook.com/atletikasvk; Ján Luky