Kiütéssel kezdték az évet Križanék

A palásti Križan Richard végigjátszotta a kilencgólos meccset.

A trencséniek (AS Trenčín) ideiglenes otthonukban, Zsolnán fogadták Nagymihály (MFK Zemplín Michalovce) csapatát. Bár már a mérkőzés első félidejében három gól esett, akkor még kevesen tippeltek volna arra, hogy végül kilenc találatot lát majd a meccsre kilátogató 223 néző. A végeredmény 8-1 lett. Érdemes megnézni alább a videós összefoglalót.

A Trencsén csapatában kezdő volt a palásti származású Križan Richard, aki a nyáron a Puskás Akadémiától tért vissza a Fortuna Ligába. A 22 éves felvidéki futballista mindössze harmadik bajnokiján volt ott a kezdőcsapatban az idényben.

Fortuna Liga, 19. forduló:

AS Trenčín-MFK Zemplín Michalovce 8-1 (2-1)
Zsolna, 223 néző, v.: Gemzický (Somoláni, Hrmo)
Gólszerzők: Roguljić 10., 51., Ligeon 21., Bukari 54., 78., 87., El Mahdioui 78., Kadák 89. ill. Grič 14.
Sárga lap: Zubairu ill. Soler Pino

Trencsén: Bergsen – Šulek, Križan, Kapuadi, Ligeon – Roguljić (Kadák 76.), El Mahdioui, Zubairu (Koolvijk 63.) – Bukari, Čataković (Depetris 67.), Van Kessel
Nagymihály: Kira - Konstantinidis, Carrillo, Soler Pino, Vojtko - Danko (Kvocera 63.), Savvidis, Grič - Neofytidis (Turik 55.), Kountouiotis - Sidibé (Hovhannisyan 72.)

Fotó: facebook.com/MFKZemplinMichalovce; TASR