Sikeres műtéten van túl Domonkos Kristóf
Zsolna elleni mérkőzésen megsérült játékos artroszkópos beavatkozáson esett át, rehabilitáció után térhet vissza a pályára
fotó: KFC / facebook
Megműtötték a KFC játékosát, Domonkos Kristófot, aki a Zsolna elleni bajnoki találkozón szenvedett térdsérülést. A vizsgálatok porckárosodást mutattak ki, ezért artroszkópos beavatkozásra volt szükség.
A műtétet a klub csapatorvosa, Dr. Kovács Gábor végezte el, az operáció sikeresen lezajlott. A következő időszakban a hangsúly a felépülésen és a célzott rehabilitáción lesz, amelynek lezárulta után a játékos fokozatosan kapcsolódhat vissza az edzésmunkába.
A szakmai stáb bízik abban, hogy Domonkos a megfelelő regenerációt követően teljes értékű munkát végezhet, és újra a csapat rendelkezésére állhat.