Három vereség után újra komáromi siker

A VK Spartak UJS Komárom legyőzte az éllovast.

A komáromiak a bajnokság első helyén álló Kassát (Košice) fogadták. Az első két szettben Robin Pělucha edző csapata nem sok esélyt adott a vendégeknek, azok egyszer sem vezettek. Bár a második szett valamelyest szorosabb volt, a hazaiak teljesítménye már-már kifogástalan volt. A harmadik játszmában már át tudták venni a vezetést a kassaiak, de ez csak kétszer sikerült nekik, így Komárom végül simán, 3-0-ra győzte le riválisát.

A Spartak három vereség után tudott újra győzni, míg Richard Vlkolinský tanítványai négy győzelem után kaptak ki. Ezt megelőzően éppen a komáromiak ellen szenvedtek vereséget a keletiek, a Duna-partján akkoris 3-0 volt a végeredmény.