Két jó negyed kevés volt Komáromnak

A komáromi kosárcsapat Pozsonyban szenvedett vereséget.

Molnár József csapatában bemutatkozott az új irányító Jorden Duffy, de vele sem tudta nagyszünet után tartani a lépést az Interrel Komárom. Az első két negyed után még 41-41 volt az állás, de a második húsz percben magasabb fokozatba kapcsoltak a hazaiak, akik végül 88-62-re győztek.

"Sosem vagyok elégedett, de úgy gondolom, hogy az első félidőben remek teljesítményt nyújtottunk védekezésben és támadásban is. A szünet után sajnos elfelejtettünk védekezni és nem tartottuk be a megbeszélteket. Amíg tartottuk magunkat a taktikához nem volt gond. Negyven percig kell játszanunk, húsz sajnos kevés" – értékelt a mérkőzés után Molnár.

Szlovák férfi kosárlabda bajnokság, 23. forduló:

Inter Bratislava-MBK Rieker COM-therm Komárom 88-62 (25-22, 16-19, 22-8, 25-13)
Pozsony, 451 néző, v.: Fuska, Doušek, Kurpaš

Inter: Skinner 22, Funderburk 13, Ihring 12, Alcegaire 11, Baťka 5 (Abrhám 8, Körner 8, Vlahovič 7, Fusek 2, Bulatovič)
Komárom: Duffy 16, Bowman Jr. 14, Djordjevič 12, Pipíška 6, Dukič 2 (Gabrijel 7, Marchyn 3, Tratnik 2, Halmeš, Stojanov)