Győzött az ETO otthonában a DAC

Az ETO otthonában is győzött a DAC, a sárga-kékek felkészülési mérkőzésen 3:1 arányban múlták felül zöld-fehér ellenfelüket

Kihasználva a válogatott szünetet, felkészülési mérkőzésen küzdött meg egymással a DAC és az ETO. Legutóbb szeptember elején találkozott a két csapat, akkor 4:1-es dunaszerdahelyi siker született.

Xisco Munoz vezetőedző sérülés és a válogatott miatt összesen 13 játékost kényszerült kihagyni, helyükre több játékos kapott lehetőséget az akadémiáról. A 19. percben Yapi beadása után Mendez betalált – 0:1. Még a szünet előtt növelte előnyét a DAC. Szendrei ellen szabálytalankodtak a tizenhatosban, a büntetőt Trusa végezte el – 0:2. Fordulás után Bánáti lövése után szépített az ETO, viszont a 69. percben Mendez állította be a végeredményt.

A válogatott szünet után a DAC október 19-én, szombaton Rózsahegyre látogat, míg az ETO október 20-án Zalaegerszegen lép pályára.