Visszacsúsztak a negyedik helyre a Somorjaiak

MONACObet II. labdarúgóliga, 10. forduló: - ÖSSZEFOGLALÓ

Kikapott hazai pályán a forduló előtt még második helyen álló Somorja, amely már az ötödik percben 0:2-es hátrányban volt a Petržalkával szemben. A csallóköziek erejéből már csak a szépítés jött össze, így visszacsúsztak a negyedik helyre.

A listavezető Prešov 5:3-as győzelmet aratott a forduló rangadóján, a Pohronie otthonában, de a bajnokaspiránsok közül a Liptovský Mikuláš is begyűjtötte a három pontot.

Ugyancsak beszállt a bajnoki címért folyó küzdelembe a Malženice, amely négy góllal küldte haza az újonc zólyomiakat.

Eredmények:

FK Pohronie–FC Tatran Prešov 3:5 (3:2), g.: Kambi (9.), Šilhart (30., 40.), ill. Franko (32., 55., 68.), Šimko (36.), Olejník (87.).

MŠK Púchov–Redfox Stará Ľubovňa 1:0 (0:0), g.: Kopičár (57. – 11-esből).

Tatran Liptovský Mikuláš– MŠK Považská Bystrica 1:0 (1:0), g.: Shudeiwa (15.).

FC STK 1914 Somorja–FC Petržalka 1:2 (0:2), g.: Cardoso (75.), ill. Mazan (4.), Danek (5.).

MŠK Žilina B–FK Humenné 0:0

Dynamo Malženice–MFK Zvolen 4:0 (3:0), g.: Druga (3., 65.), Kudlička (7.), Hugo Ahl (43.).

Slovan Bratislava B – FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble – elhalasztva.