Ógyalla megszerezte első gólját

NYUGAT-SZLOVÁKIAI V. HUMMEL LIGA, DÉLKELETI CSOPORT, 10. forduló: - ÖSSZEFOGLALÓ

Cséfalvay Á. András felvétele a Nyárasd-Udvard mérkőzésről

Egyházkarcsa ellen szerezte meg első gólját az idei bajnokságban Ógyalla együttese, és ugyan az akkor egy egyenlítő találat volt, a csallóköziek végül két további góllal pecsételték meg a sorsukat.

Már négy meccs óta tart az ipolyságiak nyeretlenségi sorozata, ezúttal az éllovas Kozárovcén hagyták mindhárom pontot.

A rendes játékidő utolsó percében büntető döntött a zsitvabesenyőiek győzelméről.

Eredmények:

Ógyalla–Egyházkarcsa 1:3 (0:1), g.: Cingel (65. – 11-esből), ill. Kása (39., 90.), Hamar (75.)

Párkány–Berencs 2:0 (1:0), g.: Saláta (3.), Nagy D. (77.)

Kozárovce–Ipolyság 4:1 (3:0), g.: Drienovský (18., 24., 76. – a második és harmadik 11-esből), Szokol (26.), ill. Dos Santos (78.)

Tardoskedd–Nádszeg 2:1 (0:0), g.: Gažo (60.), Lozano (78. – 11-esből), ill. Torres (65.)

Nyárasd–Udvard 1:0 (0:0), g.: Füssy Sz. (70.)

Zsitvabesenyő–Šurany 1:0 (0:0), g.: Kayembe (90. – 11-esből); piros lap: Cvik (14. – Š.)

Gúta–Ekel 2:1 (1:0), g.: Forró (25.), De Souza Silva (90.), ill. Navas (81.).

Nagymegyer–Báb 2:4 (1:3), g.: Valent (13.), Szalai (74.), ill. Trnka (6., 10.), Porubský (17.), Švihorík (80.).