Hatalmasat zuhantak a nagymagyariak

VIII. ONLINESTAVBA LIGA, 9. forduló: - ÖSSZEFOGLALÓ

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

Helycsere történt a tabellán a VIII. (Onlinestavba) ligában: a forduló előtt még az élen álló nagymagyariak egészen a negyedik helyre zuhantak vissza, miután hazai pályán buktak a békeiek ellen, közvetlen üldözőik, a Nagymegyer B, a Nagyszarva és az Ekecs-Apácaszakállas pedig egyaránt nyerni tudott – utóbbi ezzel a veretlenségét is megőrizte.

A Diósförgepatony B/Felsőpatonyrét 1:2-ről fordított a Csallóköztárnok együttese ellen. A felbáriak egy utolsó percben szerzett góllal győzték le a csallóköznádasdiakat.

Hiába vezetett két góllal a Hodos Felsőpatonyban, a hazaiak fordítottak és végül meg sem álltak hat gólig. Sorozatban harmadik vereségét szenvedte el a Sárrét/Vittény együttese, ezúttal a Tejfalu otthonában maradt alul.

Eredmények:

Felbár–Csallóköznádasd 2:1 (1:0), g.: Halász (33., 90. – az elsőt 11-esből), ill. Posvanc (59.).

Nagymagyar–Béke 0:3 (0:1), g.: Rigó (30. – 11-esől), Fekete (81., 90.).

Diósförgepatony B/Felsőpatonyrét–Csallóköztárnok 3:2 (1:2), g.: Rigó (11.), Döme (59., 78. – a másodikat 11-esből), ill. Tóth (4., 13.).

Csiliznyárad–Nagyszarva 0:3 (0:0), g.: Orbán (51.), Herberger (75.), Grünfeld (87.).

Csákány–Ekecs-Apácaszakállas 0:7 (0:4), g.: Nagy (13., 28., 69.), Barna (18., 35., 57.), Círia (64.).

Felsőpatony–Hodos 6:3 (2:2), g.: Straka (33.), Gajdacs (45., 72.), Poldauf (55., 58., 84.), ill. Csémy (5.), Kevický (24.), Szűcs (61.).

Nagymegyer B–Medve 3:2 (2:1), g.: Nagy (16.), Horváth (30.) Póda (72.), ill. Krázel (39., 55.).

Tejfalu–Sárrét/Vittény 2:0 (0:0), g.: Hervay (47.), Nagy (59.).