Otthon tartották a három pontot

Az érsekújvári hokicsapat legyőzte gyetvai (Detva) ellenfelét.

Az első játékrész számos helyzete után a 17. percben tört meg a jég. Rogoň korcsolyázott a vendégek támadóharmadába balról, majd lőtt, a korong kijött a kapusról, a középen érkező Števuliak viszont a kapuba továbbította azt.

A második húsz perc elején a gyetvaiak részéről Jendroľ rontott egy passzt a kapuja előtt, amire lecsaptak az újváriak, majd egy szép kombináció végén Pospíšil szerezte meg csapata második találatát. A továbbiakban akadtak még helyzetek és hibák mindkét oldalon, de Fereta és Jendroľ verekedése volt a legemlékezetesebb a hátralévő időben.

Az utolsó harmadban a vendégek sem teljes létszámnál, sem emberelőnyben, sem az utolsó percben 5 a 6 ellen nem tudtak betalálni, így maradt a 2-0. Az Érsekújvár így két pontra megközelítette a nála egy meccsel kevesebbet játszó Gyetvát a tabellán.