Büntetőkkel búcsúztak a nagyszombatiak

Kiesett a Spartak Trnava a Konferencia ligából

Fotó: TASR

A Spartak Trnava labdarúgói befejezték szereplésüket a Konferencia ligában. A Wisla Kraków elleni hazai 3:1-es diadal után a 3. selejtezőkörben a csütörtöki visszavágón hosszabbítás után 1:3-ra kikaptak, a hosszabítás után pedig tizenegyesekkel a hazaiak nyertek 12:11-re - írja a TASR.

A párharc 90 perc után 2-0-ra végződött, Angel Rodado és Piotr Starzynski kétgólos előnyhöz juttatta a vendéglátókat. A hosszabbításban Alan Uryga lőtt egy gólt, de Michal Ďuriš is betalált a kapuba. Végül tizenegyesek döntöttek, 12:11 lett végeredmény.

A Wisla a Cercle Brugge ellen játszik a rájátszásban. A belga csapat a norvég FK Moldával a 0:3-as és 1:0-s eredmények után kiesett az Európa-liga 3. selejtezőkörében.

forrás: parameter.sk