Hazai környezetben remekeltek az Oyama dojo karatékái

Dunaszerdahelyen zajlott a Csallóközi kupa elnevezésű teljes kontakt kyokushin karate bajnokság

Június 15-én Dunaszerdahely adott otthont a Csallóközi kupa elnevezésű teljes kontakt kyokushin karate bajnokságnak. A szervező bősi Oyama dojo karate klub 3 ország (Szlovákia, Magyarország és Horvátország), közel 100 versenyzőjét látta vendégül.

A versenyt Sensei Darnay Barnabás a bősi karate klub vezetője nyitotta meg: üdvözölte a megjelent bírókat, csapatvezetőket, versenyzőket és nézőket. Ezután megkezdődtek a küzdelmek gyerek, serdülő, ifi és junior kategóriában. A verseny főbírája Shihan Máté Róbert a győri Tora HSE vezetője volt.

A bősi klub 10 versenyzőt indított ezen a versenyen, akik szép eredményeket értek el: