Lemaradtak az ezüstről a galántaiak

III. LIGA, Nyugat, 30. Forduló – ÖSSZEFOGLALÓ

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

Az utolsó forduló előtt a galántaiak még bízhattak az ezüstérem megszerzésében, ehhez viszont az is kellett, hogy a szerediek hibázzanak. Mivel utóbbiak csak gól nélküli döntetlent játszottak a Rača vendéglátójaként, a galántaiak egy győzelemmel a második helyre léphettek volna, csakhogy hazai környezetben képtelenek voltak megszerezni a már bajnok zólyomiak skalpját, így végül a harmadik hellyel vigasztalódtak.

A vágsellyeiek közvetlen csatát vívtak a negyedik helyért Belušán, a gól nélküli döntetlen végül a hazaiaknak kedvezett.

A nagyölvediek hiába vezettek két góllal az esélyesebb Martin ellen, a vendégek a második félidőben negyed óra alatt egyenlíteni tudtak.

Eredmények:

Nové Mesto nad Váhom–RSC Hamsik Academy B. Bystrica 2:6 (2:3), g.: Lukáš Šebek (6., 15.), ill. Jackuliak (5.), Puškár (38., 45.), Jančo (53., 85.), Kapor (83.),

Nagyölved–Martin 2:2 (2:0), g.: Šoky (34.), Rák (45.), ill. Todorovič (62.), Cíger (77.).

Dubnica nad Váhom–Lehota pod Vtáčnikom 3:1 (2:1), g.: Šimko (26., 45.), Púček (80.), ill. Filip Škrteľ).

FC Žolík Malacky–Podkonice 3:0 (1:0), g.: Hermann (45., 60., 90.).

Beluša–Vágsellye 0:0.

Galánta–Zvolen 0:1 (0:1), g.: Starší (24.).

Sereď–Rača 0:0.

Častkovce–Bánová 2:0 (1:0), g.: Damián Vavruš (38.), Hutta (87.).