Az utolsó fordulóig kérdéses az aranyérem sorsa

Dunaszerdahely, VII. AG Sport Liga 29. forduló - ÖSSZEFOGLALÓ

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

Az utolsó fordulóig nyílt maradt a bajnokság a VII. AG Sport Ligában, ugyanis a listavezető egyházgelleiek és a trónkövetelő illésházaiak is nyerni tudtak, így maradt a kétpontos különbség a két együttes között.

A harmadik helyen befutó nagypakaiak tíz gólt lőve diadalmaskodtak a sereghajtó ekecs-apácaszakállasiak otthonában. A vendégeknél Purdek és Buchel is mesterhármast szerzett.

A pozsonyeperjesiek, a királyfiakarcsaiak és a szentmihályfaiak is hazai közönség előtt örülhettek, míg a szapiak és a bakaiak idegenben zsákmányoltak pontokat.

Eredmények:

Pozsonyeperjes–Diósförgepatony 2:0 (1:0), g.: Tászli Zoltán (25.), Rácz (85.).

Egyházgelle–Nyékvárkony 2:1 (2:0), g.: Szerencsés Zoltán (16.), ifj. Pinte Attila (23.), ill. Vida (54.).

Csilizradvány–Szap 0:2 (0:1), g.: Fülöp (6.), Takács (51.).

Királyfiakarcsa–Vásárút 3:0 (1:0), g.: Molnár (43., 65.), Lelkes Tibor (89.).

Szentmihályfa–Csallóközkürt 2:1 (2:1), g.: Bíró (3.), Daniel (26.), ill. Lukovics (44.).

Kisudvarnok–Illésháza 2:3 (1:2), g.: Vass (43. – 11-esből), Zsoldos (76. – 11-esből), ill. Méry (10.), Kordanič (12., 82. – 11-esből).

Alistál–Baka 1:3 (1:1), g.: Lukács (41.), ill. Mészáros (30.), Hegedűs (70., 88.).

Ekecs – Apácaszakállas–Nagypaka 1:10 (0:7), g.: Chamila (7.), Purdek (11., 49., 75. – a harmadikat 11-esből), Lelkes (19., 46.), Buchel (26., 29., 33.), Hudec (44.).