Fordulatos csallóközi derbi Csallóközcsütörtökön

Nyugat-Szlovákiai VI. HUMMEL LIGA Déli csoport 15. forduló – ÖSSZEFOGLALÓ

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

A Nyugat-szlovákiai VI. liga Déli csoportjának tavaszi nyitányán három csallóközi derbit is rendeztek.

A Jányok Tink duplájával győzte le a légieket, a tabellaelső nyárasdiaknak egy gól is elég volt a nagyabonyiak ellen, míg a csallóközcsütörtökiek fordulatos meccsen múlták felül a csenkeieket: a vendégek már az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert, a hazaiak viszont a második játékrészben negyed óra alatt fordítani tudtak, és végül meg is nyerték a mérkőzést. A felsőszeliek tartják a lépést a nyárasdiakkal, hétvégén a Balony ellen diadalmaskodtak.

Eredmények:

Pusztafödémes–Vízkelet 0:4 (0:1), g.: Cződör (40., 84., 86.), Prágai Dávid (52.).
Felsőszeli/Tallós–Balony 2:0 (0:0), g.: Martinka (77.), Bartal (85.)
Jányok–Lég 2:0 (1:), g.: Tink (25., 73.)
Csallóközcsütörtök–Csenke 3:2 (0:2), g.: Pósfay (55.), Nosko (58.), Kalmár (70.), ill. Galovič (2.), Ondrišík (21.)
Jóka–Galánta B/Kismácséd 1:1 (0:0), g.: Huszár (78.), ill. Kočík (49.)
Nyárasd–Nagyabony 1:0 (1:0), g.: Labuda (32.)