Nyitra ismét legyőzte a komáromiakat

A kupamérkőzés után a bajnokságban is alulmaradtak a komáromi röplabdázók.

A Spartak játékosai jól kezdték a mérkőzést, az első szettben alaposan meglepték ellenfelüket és végig vezetve nyerték meg azt. A második játszmában már ráérzett a játékra Nyitra is és a végjátékban elhúzva egyenlítettek.

Úgy tűnt ez a folyamat megnyugtatta a hazaiakat, míg a vendégek összezavarodtak és újfent a végén vesztették el a szettet. 20-19-ig mondhatni fej-fej mellett haladtak a csapatok, de a vége 25-20 lett. A negyedik játékrész is hasonlóan alakult, 22-21-nél még volt esélyük a komáromiaknak, de nem voltak elég koncentráltak és végül hiába vezettek, 3-1-re elvesztették a találkozót.

A Duna-partiak a szerdai kupamérkőzésen elszenvedett 3-2-es vereség után másodszor is kikaptak Nyitrától. Javításra csütörtökön (október 31.) lesz lehetőség hazai pályán a zólyomiak ellen.