A sirályok is legyőzték Somorját

A somorjai női kosárcsapat a Pöstyéni Sirályokat (Piešťanské Čajky) látta vendégül.

A találkozót az elejétől fogva a vendégek irányították, négy perc után már 2-10-re vezettek. Az első tíz perc végén tíz pont volt Lelkes Júliáék hátránya. A pöstyéniek ez után sem vettek vissza a tempótól és a nagyszünetre tovább növelték az előnyüket, 23-39 állt ekkor az eredményjelzőn.

A harmadik negyedben alaposan összekapták magukat a somorjaiak és Sujová Tímea vezetésével megkezdték a felzárkózást. Ez a játékrészt 15-8-ra meg is nyerték a hazaiak. Az utolsó tíz perc már sajnos nem sikerült ilyen jól és a vendégek visszaállították a tíz pont feletti különbséget. A végredmény 50-65 lett.