Komárom legyőzte Trencsént

A komáromi egyetemi röplabdacsapat magabiztosan győzte le ellenfelét.

A komáromiak több meghatározó játékosukat is pihentették, a "második sor" röpisei is lehetőséget kaptak szombaton. Az első szettben nem volt kérdés ki nyer, 25-10 lett az eredmény. A folytatás már szorosabban alakult, a Trencsén még 13-16-ra is vezetett, de 19-19-re egyenlített a Spartak, majd megnyerte a játszmát. A harmadik játékrészben gyorsan előnybe kerültek a hazaiak, de a vendégek igyekeztek tapadni rájuk, így ott is csak a végjátékban dőlt el a győztes, de Százvaiék be tudták húzni azt is.