Besztercebányán győztek az újváriak

Az érsekújvári hokisok megszerezték második győzelmüket a bajnokságban.

Az újváriak két nagy védelmi hiba után tudtak két gólt lőni a beszterceiek pályáján. Az első harmad végén Hruška blokkolta az egyik lassan passzoló védő indítását, a korong Bečkához került, aki a kapu előtt érkező Hruškához passzolt vissza, ő pedig a hálóba továbbította a játékszert.

A bajnok hazaiak próbálták nyomás alá helyezni az Érsekújvárt a második játékrészben, de gólt nem tudtak lőni. A vendégek elsősorban gyors ellentámadásokkal próbálkoztak és többször is veszélyeztettek. A hazaiak Jääskeläinen révén csak kapuvasig jutottak. Rögtön ez után a Besztercebánya újra elkövetett egy hibát, a védők rossz helyezkedését pedig Urban büntette egy újabb újvári góllal.

Az utolsó harmadban emberelőnyből sem tudtak gólt szerezni a beszterceiek, a végén már 6 a 4 ellen is támadtak, de ez nem az ő napjuk volt. Az Érsekújvár a Slovan legyőzése, és két vereség, után most a bajnok otthonából hozta el a pontokat.