Csehországban rendezett gólfesztivált a HC DAC

A Hodonín sem okozott gondot a dunaszerdahelyiek számára

A sárga-kékek 22:36 arányban diadalmaskodtak a cseh csapat vendégeként a MOL Extraligában.

Az Európa-kupában való remeklés után folytatódott a cseh-szlovák Extraliga, Debre Viktor védencei a Hodonín otthonában léptek pályára.

Az első perctől kezdve dominált a DAC, a 6. percben már öt góllal is vezettek a sárga-kékek. A gólzápor tovább folytatódott, folyamatosan növelte az előnyét a csapat, így a félidőre 7:20-as vezetéssel vonult a DAC. Fordulás után is maradt a kiváló játék, sorra hozta góljait a DAC, a fiatalok közül többen is betaláltak, még a kapus, Oguntoye Viktória is gólt szerzett. Ezzel a HC DAC sorozatban nyolcadik bajnoki győzelmét aratta MOL Extraligában.

HK Hodonín – HC DAC Dunaszerdahely 22:36 (7:20)
A DAC gólszerzői: Sári Barbara, Németh Natália 7-7, Pénzes Mónika 6, Élő Beatrix 5, Kucsera Rebeka, Mészáros Réka 3-3, Bízik Boglárka 2, Kristína Pastorková, Bízik Réka, Oguntoye Viktória 1-1.

fotó és forrás: sportolunk.sk