Otthon kapott ki a DAC

A Fortuna Liga 14. fordulójában a szerediek tudtak győzni a MOL Arénában.

A meccs előtt a tragikus balesetben elhunyt 18 éves futballistára, Nagy Adriánra, valamint Marczell Zoltánra, Kisudvarnok nemrég elhunyt polgármesterére emlékeztek a stadionban lévők.

A gólok története a DAC honlapja alapján:

32. perc: Előbb Schäfer próbálkozott egy legurított szabadrúgásból, de beleértek a védők. A lepattanó Andzouanáé lett, aki Krstovićhoz passzolt, ő pedig Yakubu háta mögé helyezte a labdát – 1:0.

44. perc: Radić lövése kipattant Jedličkáról, de olyan szerencsétlenül, hogy azt Morong könnyűszerrel a hálóba emelte az elfekvő kapus felett – 1:1.

55. perc: Egy balról érkező beadást Morong pofozott közelről a kapuba – 1:2.

90. perc: A csereként beállt Karrica olyan közel került a kapuhoz a labdával, hogy onnan már nem illik hibázni – 1:3.