Negyeddöntős a DAC

A Slovnaft Cup nyolcaddöntőjében Zólyomban győzött a Rózsahegy ellen a Dunaszerdahely.

Bernd Storck többet is változtatott a hétvégi kezdőn. Ott volt a csapatban Beskorovainyi, Divković, Moumou, Friede és Taiwo is.

Az első gól a 34. percben született, amikor Divković a jobb oldalról, éles szögből középre lőtte a labdát, amit a kapu torkában Taiwo lőtt a hálóba. A DAC csatára remekül helyezkedett a védők mögött, így el tudta kerülni a leshelyzetet, 0-1.

A 40. percben fordított volt a helyzet, Taiwo készítette le a labdát, Divković pedig szépen lőtte azt a rövid alsó sarokba, 0-2.

A 66. percben Moumou szöglete után került Kružliak elé a labda, aki szép góllal növelte csapata előnyét, 0-3.

A hajrában Regáli szépített az eredményen, miután a védők között kiharcolt helyzetét értékesíteni tudta, 1-3.

A dunaszerdahelyiek a zólyomi havazásban bejutottak a legjobb nyolc közé a kupában, vasárnap pedig a Slovan csapatát fogadják a Fortuna Ligában.