Nem lett meg a felvidéki bronz a Magyar Kupában

A BVSC szerezte meg a harmadik helyet a BENU női vízilabda Magyar Kupában, miután a keddi bronzmérkőzésen nagy csatában, egy góllal legyőzte a Ferencvárost.

Fordulatos mérkőzést hozott a bronzcsata. A BVSC 4-2-es vezetése után fordítottak a zöld-fehérek és már 5-7-re is vezettek. Ezt követően viszont Leimeterék újra feljavultak és megnyerték a bronzérmet.

A Ferencvárosnál a felvidéki Máté Zsuzsanna már a második negyedben megkapta második kiállítását, majd az utolsó játékrészben ki is pontozódott. Hasonlóan járt csapattársa, a szintén válogatott Illés Anna is, így két meghatározó játékosa nélkül fejezte be a meccset az FTC.

BENU Női Magyar Kupa (Hajós Alfréd Sportuszoda), a 3. helyért:

BVSC-Zugló - FTC-Telekom 10-9 (4-2, 0-2, 2-3, 4-2)
Gólszerzők: Leimeter 3, Kele, Farkas T. 2-2, Mészáros, Alaksza, Gémes 1-1, illetve Tóth Csabai 3, Illés 2, Pőcze, Kövesdi, Kuna, Valentin 1-1

Fotó: facebook.com/fradivizilabda